Vanwege het Corona virus kon er een tijdje niet gebadmintond worden, maar nu mag er weer buiten gespeeld worden, met in acht nemen van de Corona maatregelen.
Omdat de zaal nog niet gebruikt mag worden, wordt er uitgeweken naar het Racket & Fit Center in Borne. We mogen er op maandagavond van 19 tot 20 uur gebruik maken van twee tennisbanen en er worden ons geen kosten in rekening gebracht door het Center. Daar zijn we dus heel blij mee. Helaas is er af en toe nog wel veel wind en dan wordt de mogelijkheid aangegrepen om de conditie op peil te brengen. Natuurlijk wil de jeugd liever badmintonnen, maar ze begrijpen heel goed dat het soms moeilijk is met de wind en zetten ze zich voor 100% in om fit te worden en te blijven. Binnenkort krijgen we zogenaamde Air-shuttles, die beter tegen wind bestand zijn en gaan we deze zeker uitproberen.
Hieronder een paar foto’s om een indruk te krijgen.